Loading...

Napsali o nás

CzechTrade

Stali jsme se jedním z partnerů letošního ročníku projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ, který oceňuje a motivuje malé, středně velké a velké ryze české exportní firmy.

přejít na článek

V loňském roce jsme sdružili v rámci podnikatelské platformy Helas 362 finalistů z 222 miliardami korun obratu a 36 000 zaměstnanci. „To je opravdu velký potenciál pro spolupráci českých firem, a právě to je smyslem i v rámci Ocenění Českých Exportérů," konstatuje Helena Kohoutová.

Důležitým aspektem je také vzájemné spojení těchto firem – účastníků Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů či Ocenění Českých Exportérů a členů klubů Helas New Encounters Club a Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club – v Podnikatelské platformě Helas. Do soutěže se mohou vývozci přihlásit na doporučení společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, která vybere účastníky na základě podrobné analýzy. V té se mimo jiné zohledňují i výsledky účetních závěrek za léta 2020 až 2022.

přejít na článek

Český byznys se formou partnerství v projektu OCE rozhodla podpořit také JŠK, advokátní kancelář, jejíž zástupce bude i letos součástí poroty.

Přínos projektu vnímá JŠK ve veřejném potvrzení úspěchu firem, uznání odměny za jejich úsilí a tvrdou práci, bez kterých by na takové ocenění nedosáhly.

přejít na článek

Speciální kategorii, ve které se exportérům udělují ceny za největší potenciál, zaštiťují také letos Enterprise Investors

Partnerem projektu jsme již druhým rokem. Naší dlouhodobou vizí je podporovat úspěšné české podnikatele a jejich byznys. Věřím, že i letos se soutěže zúčastní velké množství předních firem a velice mě těší, že máme možnost ocenit jejich úspěchy. Bez úspěšných českých podnikatelů, jejich ambicí, talentu a vynaloženého úsilí by nebyla česká ekonomika tak silná.

přejít na článek

Podle zakladatelky projektu Heleny Kohoutové mohou být účastníci OCE inspirací pro všechny tuzemské podniky, které řeší současnou složitou situaci v zahraničním obchodu.

Velké množství českých průmyslových firem podniká podle ní eticky a udržitelně, což je v současné době dvojnásob důležité: "Své energetické potřeby firmy řešily mnohdy již před energetickou krizí a reagovaly velmi pružně. I to je potřeba ocenit."

přejít na článek

Loňští finalisté OCE vyvezli zboží a služby za 28,8 miliard korun a zaměstnávali více než 14 tisíc lidí.

Exportéři se mohou do soutěže hlásit od 4. května do 5. října 2023. Vítězové jednotlivých kategorií budou slavnostně vyhlášeni v Praze 30. listopadu.

přejít na článek

Ocenění Českých Exportérů již několik let podporuje ryze české společnosti

Projekt vznikl ve složité době počátku pandemie s cílem podpořit tuzemské firmy a pomoci jim rozvíjet jejich aktivity. Tato snaha přetrvává i nyní, protože z pandemie jsme přešli plynule do energetické krize. Stále se snažíme podporovat české podniky a ukazujeme, že si dokážou poradit i v dobách, které nejsou jednoduché,“ popisuje Helena Kohoutová.

přejít na článek

V loňském roce jsme sdružili v rámci podnikatelské platformy Helas 362 finalistů z 222 miliardami korun obratu a 36 000 zaměstnanci.

Důležitým aspektem je také vzájemné spojení těchto firem – účastníků Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů či Ocenění Českých Exportérů a členů klubů Helas New Encounters Club a Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club – v Podnikatelské platformě Helas.

přejít na článek

1 2 3 4 5

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice