Loading...

ONLINE TALK SHOW: DIAMANTY A DRAHÉ KOVY, INVESTICE, KTERÁ TĚŠÍ

5. 11. 2020
online Talk Show
Kdy:
5. listopad 2020 20:00
Město:
online Talk Show
Místo:
z pohodlí vašeho domova

Online talk show DIAMANTY A DRAHÉ KOVY, INVESTICE, KTERÁ TĚŠÍse světově uznávaným zlatníkem, designerem a soudním znalcem, panem Alešem Berglem z Bergl Diamonds. Zajímavosti o historii diamantů, jejich těžbě, použití ve špercích i něco málo o cenové problematice. Základní kvalitativní charakteristiky diamantů - 4 C a představení originální kolekce šperků HRDÝ LEV.

BERGL DIAMONDS - Klenotník světových Miss

Klenoty jsou naše vášeň. Propadněte jejich kouzlu i Vy. Dokážeme uspokojit jakékoli přání. Ať už se jedná o šperk samotný nebo jeho cenu. Již třicet let se věnujeme šperkařství na světové úrovni. Naše umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Od menších šperků, přes originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe, vše pochází přímo z návrhů a dílny designera šperků našich i světových celebrit Aleše Bergla. Umíme zhmotnit i Vaše představy a návrhy do podoby krásného šperku a vytvořit tak unikátní klenot pouze pro Vás.

ALEŠ BERGL

Kreativní designér a soudní znalec v oboru diamantů, drahých kamenů a šperků, jehož rukama prochází všechny klenoty z naší dílny, se věnuje výrobě a designu šperků již déle než 30 let. Za tu dobu se může pochlubit nejen mnoha úspěchy, ale také nasbíranými zkušenostmi, které využívá při tvorbě klenotů přesně podle Vašeho přání. Navrhoval a vytvářel korunku pro celosvětové finále Miss Universe a pro Miss USA. Spolupracuje s českými celebritami, například s Blankou Matragi vytvářel jednu z originálních kolekci. 

ZÁZNAM Z ONLINE TALK SHOW, NALEZNETE ZDE

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ 2020

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - DAQUAS
Logo - PALATINUM
Logo - NSG MORISON
Logo - Kompass Czech
Logo - VODAFONE
Logo - Advanced Medical Solutions
Logo - PRESENTIGO
Logo - FORTINET
Logo - Lorenc Logistic
Logo - Veracomp
Logo - Veracomp
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - MEDIAREX
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - KLIMSZ

Mediální partneři

Logo - ČIANEWS
Logo - Regionální televize
Logo - TRADE NEWS
Logo - Age
Logo - EURO
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - FRANCHISING.CZ
Logo - PROSPERITA
Logo - BUSINESS LEADERS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice
Logo - Inpublic Group
Logo - ACE (Aerospace Central Europe)
Logo - A11