Loading...

ONLINE WEBINÁŘ: ONLINE VZDĚLÁVÁNÍ V DOBĚ COVIDU

30. 9. 2020
online webinář
Kdy:
30. září 2020 15:00
Město:
online webinář
Místo:
z pohodlí vašeho domova

ZÁZNAM z online webináře ONLINE VZDĚLÁVÁNÍ V DOBĚ COVIDU, naleznete ZDE.

Nejčastější mýty o online vzdělávání. Kdy má online vzdělávání smysl? V čem Vám online vzdělávání pomůže? Tisíce kurzů z různých oborů. Jednoduše a moderně. Od profesionálů. PALATINUM – 26 let zkušeností na trhu – 40 000 proškolených zaměstnanců za rok – 2 000 školících dnů ročně. Společně s Tamarou Šindelářovou, COO, partner společnosti Palatinum, jsme Vám zodpověděli Vaše dotazy.

Tamara Šindelářová, COO, partner společnosti Palatinum
Tamara vystudovala MBA, General Management na Institut Universitaire Kurt Bosch, Ecole Superieure de Commerce et de Management Tours; at UNYP - BBA, MBA. Více jak 20 let působí v oblasti vrcholového byznysu, z toho 4 roky v oblasti marketingové komunikace, rozvoje produktů, 15 let vede týmy v oblasti obchodu a marketingu a 10 let se věnuje konzultační a trenérské praxi v soukromém i korporátním sektoru. Od roku 2010 působí jako partnerka a projektový manažer ve společnosti Palatinum, kde je zodpovědná za zákaznické projekty, marketing a kvalitu rozvojových programů.

V rámci své praxe se zaměřuje na  zlepšování obchodníků, managementu a sales procesů ve firmách, na konzultační a změnové projekty včetně jejich analýzy, design a implementaci, na řízení výkonu společností, na Sales Force Effectivess, dále na nastavení a zavedení systému MBE do praxe  a pro Podnikatelskou platformu Helas se podílela na spoluvytvoření programu „BOD ZLOMU pro život a podnikání“.

Mezi její lektorské dovednosti patří: Profesionální prodejní technika; Vyjednávací dovednosti; Key Account Management; Sales Management; Manažerské dovednosti podle VAK modelu; Vedení strategických workshopů; Oxford koučování; Trénink produktových a prodejních kampaní; Trénink fungujících manažerských technik; Workshopy na implementaci vizí, misí, hodnoty a firemních kultur; Solution Selling.

 

Více informací naleznete ZDE.

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ 2020

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - DAQUAS
Logo - PALATINUM
Logo - NSG MORISON
Logo - Kompass Czech
Logo - VODAFONE
Logo - Advanced Medical Solutions
Logo - PRESENTIGO
Logo - FORTINET
Logo - Lorenc Logistic
Logo - Veracomp
Logo - Veracomp
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - MEDIAREX
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - KLIMSZ

Mediální partneři

Logo - ČIANEWS
Logo - Regionální televize
Logo - TRADE NEWS
Logo - Age
Logo - EURO
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - FRANCHISING.CZ
Logo - PROSPERITA
Logo - BUSINESS LEADERS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice
Logo - Inpublic Group
Logo - ACE (Aerospace Central Europe)
Logo - A11