Loading...

Registrační dotazník

Vaše nominace do soutěže proběhla na základě hodnocení Indexu Cribis odborného garanta CRIF - Czech Credit Bureau. V soutěži se zohledňují tři poslední roky tj. 2020-2022. Hodnotí se závěrky z roku 2020 a 2021, rok 2022 má informativní charakter. Účetní údaje odborný garant zpracovává z údajů uvedených ve sbírce listin a do OCE registrace jsou staženy automaticky. Účetní údaje je nutné mít ve sbírce listin zveřejněny nejpozději do 30. 9. 2023, uzávěrka registrací do soutěže je 05. 10. 2023. Představení ČESKÝCH EXPORTÉRŮ a vyhlášení výsledků nejlepších ryze českých exportérů proběhne na podzim 2023. Termín bude upřesněn.

Podporujeme české firmy. Budujeme hrdé Česko. Nezávislá platforma. Vzájemná podpora a úcta od roku 1997.

Údaje o společnosti

Zástupci společnosti


Forma registrace neovlivňuje bodové hodnocení a pořadí v soutěži.


1Každá společnost soutěží za kraj, ve kterém má své zapsané sídlo. Má-li své skutečné sídlo v jiném kraji a toto doloží, může soutěžit za tento kraj. Skutečným sídlem se rozumí místo, kde má společnost svou hlavní provozovnu, nebo místo, kde převážně vykonává svou činnost její statuární orgán.

2ROZŠÍŘENÁ REGISTRACE: Online sdílení kontaktů, vzájemné propojení s dalšími lídry,  možnost prezentovat své aktivity, nabídky, poptávky. Podpora Vašich potřeb. Pravidelné zajímavé informace o byznyse, vzdělávání, inspirativní rozhovory a webináře. Nonstop přístup do Archivu uspořádaných akcí. Podnikatelské benefity. Představení v celkové Podnikatelské platformě Helas a asistence zakladatele projektu, které se díky rozšířené registraci stáváte součástí.

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ECOAR s.r.o.
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - Kompass Czech
Logo - Microsoft
Logo - Vere Prague

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - ČIANEWS
Logo - DENÍK
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Regionální televize
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice